Skúsenosti autoservisu

Opravy úžitkových i osobných vozidiel, servisné prehliadky alebo napríklad karosárske práce robíme v AUTO-BM servise už od roku 1992. Našich dvadsaťpäť  rokov skúseností nám dáva obrovskú výhodu a v okolí Popradu i v celom Prešovskom kraji sme už dávno zabehnutým a spoľahlivým partnerom všetkých vodičov, ktorí za svoje peniaze chcú dostať ozajstnú kvalitu.

Keď  sme začínali, vyzeral trh s autami podstatne inak a od toho sa odvíjal i spôsob našej práce. Pretože sme  spoločnosťou, ktorá sa vie učiť, dokázali sme držať tempo s dobou a kompletný servis v špičkovej kvalite dnes robíme rovnako ako vtedy. Schopnosť prispôsobovať sa vývoju je v našom odbore nutnosťou a bez nej by sme vozidlá našich zákazníkov nikdy neopravovali tak dobre.

Máme ale zato, že si u nás klienti vážia i ďalšie veci, ako napríklad  individuálny prístupu, vďaka ktorému im dokážeme pomôcť, či už za nami prídu s malou dodávkou alebo staručkým  osobným autom, s pokazeným motorom alebo oškretým lakom. Zatiaľ  sme obslúžili stovky klientov a sme radi, že nám na našu prácu pravidelne dávajú pozitívne ohlasy. Veríme, že jedným z nich sa stanete i Vy!