Čím sa riadime pri práci

V AUTO-BM servise v Poprade ponúkame všetkým vodičom všetko, čo ich auto potrebuje, aby  ním mohli jazdiť bezpečne a bez problémov. Za sebou dnes máme spoluprácu s klientmi z celého regiónu a sme radi, že sa k nám veľa z nich pravidelne vracia. Prečo by ste sa u nás mali zastaviť i Vy?

  • Precíznosť a kvalita. Tím našich mechanikov vie pracovať tak, aby ste od nás na konci dostali výsledok, ktorý Vás ohromí a vďaka ktorému budete bez problémov jazdiť ďalšie roky. V autoservise máme naviac k dispozícii všetky dôležité nástroje a technológie, ktoré nám umožňujú robiť svoju prácu so skutočnou precíznosťou.
  • Rýchlosť práce. Vieme, že po nehode alebo poruche vozidla nemáte chuť čakať, až sa konečne bude možné vrátiť na cesty. Preto v našom autoservise kladieme veľký dôraz na rýchlosť a efektivitu práce a robíme všetko preto, aby ste opravené auto dostali do ruky čo najskôr.
  • Flexibilita. Kedykoľvek je to možné, snažíme sa svojim klientom prispôsobiť a vyjsť v ústrety ich individuálnym potrebám. Urobíme si čas na to, aby sme s Vami pred začiatkom našej spolupráce prekonzultovali Vaše možnosti a vymysleli pre Vás riešenie, ktoré Vám padne na mieru.
  • Dlhoročné skúsenosti. Čo iného by Vás malo presvedčiť o kvalite autoservisu ako 25 rokov skúseností? V rámci regiónu sme zabehnutou a stabilnou spoločnosťou a za sebou máme spoluprácu so stovkami klientov, ktorí nás vo veľa prípadoch využívajú opakovane.
  • Kvalitní dodávatelia. V oblasti oprav vozidiel sa pohybujeme už skutočne dlhú dobu a vieme, kam siahnuť pre každú súčiastku, aby v rámci Vášho vozidla fungovala a nezlyhala ani za dlhé roky.